Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedzieli zwykłej w ciągu roku – 18.09.2022r.

 1. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na parafialne inwestycje. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Ks.  Antoni  dziękuje za wsparcie misyjne wysokości 9000 zł.
 2. W dniu jutrzejszym Msza Święta wyjątkowo o godz. 8.00. Nie będzie Mszy Świętej po południu.
 3. Od wtorku do soboty Msze Święte o godz. 18. 00.
 4. We wtorek o godz. 16.00. zbiórka ministrantów  i lektorów. Po zakończonej Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla Rodziców dzieci z klany III przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 5. W środę o godz. 17. 00. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI, VII i VIII. O 17.30. wspólnotowa modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.
 6. W czwartek od godz.17 00. Adoracja Najświętszego Sakramentu a po zakończonej wieczornej Eucharystii spotkanie Rady duszpasterskiej.
 7. W piątek Ruch Apostolstwa Młodzieży zaprasza do udziału w Eucharystii oraz na kolejne spotkanie formacyjne.
 8. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Krystyny Mach. Zapraszam do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Róż Różańcowych, która odbędzie się 1 października w Parafii Przysietnica obok Brzozowa. Zapisy w zakrystii. Koszt udziału 35 zł.
 9. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz kwiaty. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Stefana Noworola, Marii Wilkoń, Józefa Niemczaka, Krzysztofa Biernata, Sławomira Nowaka, Antoniego Niemczaka, Mariana Kani oraz Adama Rejmana.
 10. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
 11. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu. Zabierzmy także ze sobą biblijne karteczki ze słowem życia.