Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli zwykłej w ciągu roku – 25.09.2022r.

 1. Od poniedziałku do piątku Msze Święte o godz. 18.00. We wtorek dodatkowa Msza Święta o godz. 17.00. A od soboty na tygodniu Msze Święte o godz. 17.00.
 2. We środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.
 3. W czwartek od godz. 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W piątek Ruch Apostolstwa Młodzieży zaprasza do udziału w Eucharystii oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu poświęconą pięknu Bożego słowa. Okazja do spowiedzi podczas adoracji. Przed wieczorną Eucharystią spowiadam w parafii Palikówka.
 5. W sobotę o godz. 7.45. wyruszymy na Diecezjalną Pielgrzymkę Róż różańcowych. Dołączymy się do parafii Białobrzegi w wspólnym pielgrzymowaniu.
 6. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. To szczególny czas modlitwy różańcowej na, którą zapraszam i do odmawiania różańca zachęcam. Szczególne zaproszenie kieruję do dzieci i młodzieży aby gromadzili się na wspólnej modlitwie. Dla dzieci znajdą się także obrazki i drobne upominki za udział w tym nabożeństwie. Z racji I soboty po zakończonej Eucharystii różaniec fatimski z procesją wokół kościoła i modlitwą wynagradzającą za grzechy i zniewagi popełnione przeciw sercu naszej Niepokalanej Matki.
 7. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Anny Kulka.
 8. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz kwiaty. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Pauliny Kulka, Renaty Rejman, Lucyny Mozgawa, Pauliny Jurkowskiej, Barbary Gąsior, Magdaleny Gładysz, Joanny Michno, Sylwii Pociask.
 9. Składka inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 3100 zł. Dziękujemy za ofiary celowe na remont budynku parafialnego. Serdeczne Bóg zapłać!!!
 10. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
 11. w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy  + Bogusława Kuźniara. W Jego intencji zostanie odprawione pięć Mszy Świętych od uczestników pogrzebu. Polećmy Go Bożemu miłosierdziu..
 12. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu. Zabierzmy także ze sobą biblijne karteczki ze słowem życia.