OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 15.10.2023R.

Przeżywamy  XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „ Św. Jan Paweł II – cywilizacja życia”. To także okazja aby w zbiórce do puszek wesprzeć zdolną lecz ubogą młodzież w ramach działalności Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.  Zapraszamy do domu parafialnego na herbatę lub kawę z pysznym ciastem. To niepowtarzalna szansa żeby chwile dłużej poprzebywać razem.

Kontynuujemy naszą różańcową drogę miesiąca października. Cieszymy się szczególnie obecnością młodych czcicieli Maryi i zapraszamy w tym tygodniu.  Różaniec przez cały tydzień o godz. 16.30. Prowadzący: w poniedziałek (Róża Pani Marii Tabaka), we wtorek (klasa 6), w środę (klasa 3), w czwartek (klasa 8), w piątek (RAM), w sobotę (Róża Pani Krystyny Mach).

W  czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 16.00.

W piątek  po wieczornej Eucharystii uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Zapraszamy także na  spotkanie formacyjne RAM.

W sobotę o godz. 10.30. spotkanie grupy dziecięcej w domu parafialnym.

Różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Janiny Kowalskiej.

Na stolikach poza ławkami znajdują się kartki wypominkowe, które wypełnijmy imionami naszych zmarłych by przez cały miesiąc listopad trwać w nieustannej modlitwie o radość nieba dla nich.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła, kwiaty oraz ofiarę 120 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  Renaty Kuźniar,  Krystyny Mach,  Teresy Mach,  Joanny Czado,  Zofii Czado,  Julity Weber,  Edyty Walawender,  Darii Kulka,  Katarzyny Rusinek.  Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Dzisiaj składka przeznaczona na ten właśnie cel.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Intencje mszalne:

NIECH WAS PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE. „DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE!!!”