Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU 19.11.2023R.

Zapraszamy do domu parafialnego na herbatę lub kawę z pysznym ciastem. To niepowtarzalna szansa żeby chwilę dłużej poprzebywać razem.

O godz. 17.00. w naszym kościele odbędzie się koncert patriotyczny przygotowany przez chór parafialny oraz zaproszonych gości. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału  w tym wydarzeniu dając równocześnie świadectwo naszego przywiązania do Ojczyzny. Jeśli ktoś ma życzenie niech przy okazji koncertu złoży ofiarę na rzecz duszpasterstwa dzieci i młodzieży.

Trwamy na modlitwie za naszych zmarłych. Od poniedziałku do soboty modlitwy wypominkowe przed rozpoczęciem Mszy Świętej o godz. 17.00.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00. do 17.00.

W piątek o godz. 16.40. uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Zapraszamy także na  spotkanie formacyjne RAM.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI MARII STOPYRA. Na sumie włączenie naszych kandydatów do grona ministrantów. To także święto patronalne Akcji Katolickiej, której dziękujemy za piękne przygotowanie Dnia Seniora oraz gorliwą całoroczną posługę na rzecz naszej parafii.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: HALINY KŁOŚ, HALINY LĘCZNAR, KRYSTYNY KIWAŁA, JOANNY KIWAŁA, JÓZEFY REJZER,  MONIKI REJZER, AGATY PANEK, ZOFII LĘCZNAR, KRYSTYNY WELC, BEATY ŹRAŁKA. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Dzisiaj składka na ten właśnie cel. Trwa ocieplanie budynku parafialnego. Ofiary w kopertach z ostatnich dwóch miesięcy wyniosły 4250 zł.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Ogłoszenie GOKIR: Zaproszenie na zajęcia ruchowe dla seniorów we wtorek 21.11.2023r. w godz. od 12.00. do 13.00. Koszt uczestnictwa 20 zł. od osoby.

Intencje mszalne: