Ogłoszenia duszpasterskie z XXVI Niedzieli w ciągu roku – 30 września 2018 roku

1. Dziś po mszach świętych możemy zabrać ze sobą tekst biblijny, jako motto życiowe na miesiąc październik.
  2. Dziś po mszach świętych ofiarą do puszek wspieramy budujący się kościół w miejscowości Długie, parafia Jedlicze.
  3. Jutro rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc różańca świętego . Po mszach o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe. W niedziele nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00, a następnie msza święta.
  4. Dzieci obecne jutro na nabożeństwie otrzymają plansze na których mogą przyklejać naklejki za każdą obecność na różańcu. Proszę rodziców o pomoc i zachętę , aby zechciały być obecne na tej modlitwie.
  5. W tym tygodniu modlitwę różańcową poprowadzą:
    w poniedziałek klasa IV a Szkoły Podstawowej,
    we wtorek klasa IV b Szkoły Podstawowej,
    we środę Akcja Katolicka we czwartek klasa V
    a w piątek różaniec prowadzi RAM
    w sobotę obecni w kościele parafianie
  6. W tym tygodniu możemy składać na placu plebańskim sprzęt elektroniczny i AGD, który zostanie zabrany w najbliższą sobotę.
  7. Msze święte w tym tygodniu codziennie o godz. 18.00 . Ponadto będzie msza święta rano we środę, w piątek i sobotę.
  8. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus
    we wtorek – Świętych Aniołów Stróżów
    we czwartek – św. Franciszka z Asyżu
    w piątek – św. Faustynę Kowalską
  9. W najbliższy czwartek, to pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów oraz o nowe powołania do służby Bożej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  10. W pierwszy piątek miesiąca rano odwiedzę chorych, zaś po popołudniu od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji , spowiedź , nabożeństwo różańcowe i msza święta . Będzie ksiądz Kazimierz z Palikówki.
  11. W piątek spotkanie RAM-u.
  12. W sobotę kolejny miesiąc wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec po mszy świętej.
  13. W najbliższą niedzielę po mszach świętych nabożeństwo adoracyjne i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  14. Przypominam, że 13 października Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Jarosławskiej Kolegiaty.
  15. Dziękujemy Rodzinom za zrobiony porządek w kościele i kwiaty. Bóg zapłać!
    W tym tygodniu prosimy Rodziny: Woś Teresa, Państwo Wawrzkiewicz, Kluz Leszek, Rodzina Kużniar i Głąb, Państwo Gala i Wiktor Państwo Kaplita, Haładyj Marek, Państwo Ciąpałą oraz ich zamężna córka. Basia Cyburt.
  16. Jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

INTENCJE MSZALNE – 01.10.2018 – O7.10.2016 rok.

• Poniedziałek
    • Godz. 18.00 – + Franciszkę Mazurkiewicz / początek mszy gregoriańskich /
    • – + Roman Stępień od Zofii Gaweł z rodziną
    • Poza parafią – ks. Stanisław – + Zofia Leja – intencja pogrzebowa