XXXII Niedziela zwykła w ciągu roku – 12.11.2023r.

Zapraszamy do domu parafialnego na herbatę lub kawę z pysznym ciastem. To niepowtarzalna szansa żeby chwilę dłużej poprzebywać razem.

Trwamy na modlitwie za naszych zmarłych. Od poniedziałku do soboty modlitwy wypominkowe przed rozpoczęciem Mszy Świętej o godz. 17.00. Wyjątek w najbliższy wtorek. Modlitwy wypominkowe po Mszy o godz. 7.00. Po południu Msza tylko o godz. 16.00. Odprawi ks. Michał z Krzemienicy. Nie będzie Eucharystii o godz. 17.00. Mamy spotkanie dla księży w Leżajsku i obowiązek uczestniczenia w nim.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30. do 17.00. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.

W piątek o godz. 16.40. uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Zapraszamy także na  spotkanie formacyjne RAM.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI EMILII POŹNIAK

Przypominamy, że 18 listopada w Ośrodku Kultury w Czarnej odbędzie się dzień seniora. Początek o godz. 17.00.

19 listopada o godz. 17.00. w naszym kościele odbędzie się koncert patriotyczny przygotowany przez naszych parafian, młodzież, chór parafialny oraz zaproszonych gości. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału  w tym wydarzeniu dając równocześnie świadectwo naszego przywiązania do Ojczyzny.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: KATARZYNY TASIOR,  IRENY KOZDROŃ,  SYLWII KOZDROŃ,  EWY TRYNIECKIEJ,  ANNY KOCHMAN,  AGNIESZKI KOCHMAN,  GABRIELI BOGACZEWICZ,  DANUTY MASTYJ,  KRYSTYNY DUBIEL,  KRYSTYNY MICHNO. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Za tydzień składka na ten właśnie cel.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Ogłoszenie społeczne: Pani Sołtys przypomina o zapłacie podatku śmieciowego i zaprasza do Ośrodka Kultury w Czarnej od poniedziałku do środy w godz. od 13.00. do 17.00. i od czwartku do piątku w godz. od 8.30. do 13.00.

Intencje mszalne: