Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 29.10.2023R.

Zapraszamy do domu parafialnego na herbatę lub kawę z pysznym ciastem. To niepowtarzalna szansa żeby chwilę dłużej poprzebywać razem.

Kontynuujemy naszą różańcową drogę kończącego  się miesiąca października. W poniedziałek spowiedź od 15.30. do 17.00. Różaniec o 16.30. poprowadzi Róża Pani Janiny Kowalskiej.

We wtorek różaniec wyjątkowo o godz. 18.30. a o godz. 19.00. Eucharystia. Po zakończonej Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu z Wszystkimi Świętymi w wigilię ich uroczystości. Modlitwa czuwania potrwa do północy. W tym czasie okazja do skorzystania z sakramentu pokuty.

W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w kościele o godz. 7.00. oraz 9.00. O godz. 13.00. uroczysta Msza Święta na cmentarzu z procesją oraz modlitwami za zmarłych.

W czwartek Dzień Zaduszny. Msze Święte o godz. 7.00. i 17.00. w kościele. O godz. 14.00. Msza Święta wypominkowa w kaplicy cmentarnej i procesja do krzyża z modlitwami za zmarłych.

W I  piątek odwiedziny chorych. Okazja do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 16.00. Po wieczornej Eucharystii Litania do Serca Pana Jezusa oraz uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Zapraszamy także na  spotkanie formacyjne RAM.

W sobotę o godz. 10.30. spotkanie grupy dziecięcej w domu parafialnym. Po południu wypominki o godz. 16.45. a po Eucharystii Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy i zniewagi.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Marii Tabaka.

Na stolikach poza ławkami znajdują się kartki wypominkowe, które wypełnijmy imionami naszych zmarłych by przez cały miesiąc listopad trwać w nieustannej modlitwie o radość nieba dla nich.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  Justyny Lęcznar,  Danuty Surowiec, Urszuli Daraż,  Danuty Lęcznar,  Wiesławy Panek,  Anny Kulka,  Alicji Turek,  Marty Cyburt,  Eweliny Cisek,  Roberta Haładyj. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Intencje mszalne: