Chwileczkę...

MODLITWY WYPOMINKOWE, 2.11., godz. 16.45.

MODLITWY WYPOMINKOWE, 2.11., godz. 16.45.

+ Aniela i Franciszek Woszczyna
+ Czesława(k), Jan, Józefa, Wiktoria, Ignacy, Janina, Maria, Mieczysław, Wiesław, Grażyna, Jerzy, Franciszek, Stanisław, Anna, Marian, Eleonora, Dorota, Stanisław, Zofia, Aniela, Franciszek, Zofia, Mateusz, Józefa
+ Anna, Jan, Emil
++ zmarli z Rodzin: Hadław, Bieleccy, Lech, Szuberla, Barnat, Grzesik

i Lęcznar

+ Stefan, Józefa(k), Franciszek, Edward Rejman, + Stanisław, Janina, Józef, Paweł Bieniasz, +Walentego i Józefę Letkich, + Irenę i Stanisława Braś, + Marię, Kunegundę i Antoniego Kluz, zmarłych z Rodzin Głowiak, Kokoszka, Bienienków
+ Stanisław, Aneta, Jan, Aniela, Antonina Michno, + Józef, Aniela, Jan, Aniela, Józefa(k), Edward, Zdzisław Dubiel, + Franciszek, Władysława, Maria, Józef, Maria, Tomasz, Marian, Józef, Wiesław, Tadeusz, Maria, Edward, Stanisław, Stanisława(k), Zofia, Władysław, ++ zmarli z Rodziny Michno
+ Balbina, Ludwik Chmiel, + Rozalia, Józef, Stefan, Zofia, Józef, Stefan Głowiak, + Irena Czech
+ Józefa(k), Józef Bembenik, + Stefania, Andrzej, Józef Demków
+ Franciszek i Stanisława Płoszaj, + Stefan, Anna, Józef Rędziniak
+ Bolesław Styś, + Stefania, Eugeniusz, Kazimierz Skóra, + Wiesław Ornat,

+ Józef Panek, + Tadeusz Łyczko, + Józef Chudzik, + Dariusz Norko

+ Kazimierz Cyrnek, + Helena i Wiesław Sowa, + Maria, Ignacy, Waleria, Franciszek Rejman, + Karolina Augustyn, + Janina i Stanisław Lech, + Maria, Stanisław, Bronisław Cyrnek, + Zofia Kulka, + Zofia Balawender, dusze

w czyśćcu cierpiące

+ Ludwik, Bronisława(k), Helena, Bolesław, Julian, Władysława(k), Bronisław, Maria Sowa, + Rozalia, Zofia, Czesław, Józef Tama, + Emilia, Klemens Grzenkowicz, + Janina, Gerhard Wojczak, + Maria i Jerzy Szymańscy, dusze

w czyśćcu cierpiące

+ Tadeusz, Helena, Józef Barnat, + Mirosława(k), Józef Librant, + Edward

 i Wanda Kiwała, + Józefa(k), Józef Mendrala, + Halina Józefczyk, + Kazimierz Witek, + Janina Kuszaj, + Franciszek Pelc, dusze w czyśćcu cierpiące

+ Helena, Michał, Józefa(k), Anna, Wincenty Rybak, + Stanisława(k), Kasper, Maria, Franciszka(k), Jakub Partyka, +Jerzy, Wiesław, Robert, Józefa(k) Hodór, + Adam, Katarzyna, Stanisław Michno, dusze zmarłych kapłanów pracujących

w naszej parafii

+ Wanda, Kazimierz, Helena, Józef Jurek, + Maria i Michał Molenda, +Tadeusz, Karol, Anna Lech, + Maria Skrobacz, + Edward Mazur
+ Katarzyna, Aniela, Anna, Bronisława(k),Józef, Tadeusz, Florian Saneccy,

+ Katarzyna, Teofila(k), Józef, Stanisław, Władysław, Franciszek Stanek,

+ Wanda, Stanisław, Andrzej Morawa, + Franciszek i Zbigniew Lęcznar

+ Stefan, Władysław, Maria, Emilia, Mieczysław, Stanisław, Julian Kluz,

+ Franciszek, Józefa(k), Mieczysław, Józef, Stanisław, Tadeusz Mastyj, + Walenty, Urszula, Anna Welc, ++ zmarli z Rodzin Lęcznar i Fortuna

+ Danuta Szubart, + Weronika, Franciszek, Janina, Zofia, Alfred Szubart,

+ Maria Kuźniar

+ Anna i Wojciech Kiwała, ++ zmarli z Rodzin Kiwałów i Czadów