Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Wielkiego Postu –5.03.2023r

  1. Dzisiaj słuchamy Pasterskiego Listu ks. Arcybiskupa a po każdej Mszy przeżywać będziemy zmianę tajemnic różańcowych. Niedziela adoracyjna za tydzień. Dzisiaj po południu o godz. 16.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym głoszonym przez ks. Michała z Krzemienicy a po zakończonym nabożeństwie Msza Święta. Ofiara składana podczas Gorzkich Żali zostanie przeznaczona na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego.
  2. W środę o godz. 16.00. zapraszamy dzieci oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania do udziału w drodze krzyżowej. O godz. 16.30. wspólnotowy różaniec a  po Mszy Świętej o godz. 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.
  3. W czwartek Wystawienie Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 16.00. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W piątek o godz. 17.00. nabożeństwo Drogi krzyżowej a po niej Eucharystia. Po zakończonej Eucharystii spotkanie Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Zachęcamy młodzież do udziału w spotkaniu.
  5. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI ANNY BUCKIEJ.
  6. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę 180 złBÓG ZAPŁAĆ!W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: 1. Ewy Gaweł 2. Magdaleny Basiak 3. Jadwigi Pawlak 4. Elżbiety Kraska 5. Katarzyny Morawa 6. Zofii Cyrnek 7. Barbary Sowa 8. Reginy Majcher 9. Małgorzaty Sowa. Dziękujemy także za ofiary celowe na remont budynku parafialnego.
  7. Caritas Archidiecezji Przemyskiej zachęca do nabywania świec wielkanocnych oraz słoików z miodem w cenie minimalnej 10 zł. Można to uczynić w zakrystii. Na ołtarzu św. Rodziny skarbonki Caritas, które można zabrać do domu i składać drobne grosze, które przyniesiemy w niedziele Bożego Miłosierdzia i przeznaczymy na pomoc starszym i cierpiącym. Zachęcamy do wspierania dzieł Caritas.
  8. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
  9. Ogłoszenie społeczne

Pani Sołtys zaprasza do opłacenia podatku i opłaty śmieciowej. Będzie czuwać w Ośrodku Kultury  w Czarnej:

– w sobotę (11 marca) od godz. 8.30. do 13.00.,

– od poniedziałku do czwartku (13-16 marca) do 13.00. do 17.00

– w piątek i sobotę (17-18 marca) od 8.30 do 12.00.

 

  1. Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam wspinać się w stronę nieba. Zabierzcie ze sobą biblijne słowo życia.