Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU 14.01.2024R.

Po Mszy o godz. 9.00. oraz 11.00. zapraszamy na kawę z pysznym ciastem. To wyjątkowa okazja do przebywania razem.

Dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej, które dzisiaj otrzymały medaliki życzymy wytrwałości w przygotowywaniu się to tego bardzo ważnego wydarzenia w ich życiu.

W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

W czwartek ADORACJA NS w ciszy od godz. 16.00. do 17.00.

W piątek o godz. 16.40. uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W sobotę spotkanie grupy dziecięcej w Domu parafialnym o godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI JANINY KOWALSKIEJ.

W przyszłą niedzielę od godz. 16.00. do 17.30. przeżyjemy wieczór kolęd. Niech to będzie okazja do wspólnego rodzinnego kolędowania. Osoby, które chcą zaangażować się w to wydarzenie bardziej zapraszam na spotkanie do Domu parafialnego w środę i czwartek o godz. 18.00. Mam tutaj na myśli oprawę muzyczną. Wspólne kolędowanie będzie także okazją do wsparcia rehabilitacji naszego parafianina Dominika Skuby.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz ofiarę 350 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: ZOFII WILCZAK, SYLWI WILCZAK, HALINY KOT, KONRADA KOTA, AGNIESZKI CICHOCKIEJ, ZOFII GOLENIA, WIESŁAWY PELC, PAULINY KULA, ANNY CISŁO-MOLAK, ADAMA KULKA. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Za tydzień składka przeznaczona na ten właśnie cel. W mijającym tygodniu ludzie dobrej woli i hojnego serca ofiarowali naszej wspólnocie montaż instalacji gazowej wraz z piecem. Składam z serca płynące podziękowanie z zapewnieniem o modlitwie.

Porządek wizyty duszpasterskiej: od poniedziałku do piątku od godz. 15.00. PONIEDZIAŁEK (NUMERY OD 619 DO 657), WTOREK (NUMERY OD 658 DO 686), ŚRODA (NUMERY OD 688 DO 704), CZWARTEK (NUMERY OD 706 DO 727), PIĄTEK (NUMERY OD 728 DO 750), SOBOTA od godz. 9.00. (NUMERY OD 808 DO 843 oraz OD 751 DO 797). W przyszły poniedziałek odwiedzimy domy, które pominęliśmy w trakcie kolędy. Prosimy aby te Rodziny zgłosić w zakrystii.

OFERTA PIELGRZYMKOWA

INTENCJKE MSZALNE