Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedzieli Wielkanocnej – 14.04.2024R.

Zapraszamy do domu parafialnego na herbatę lub kawę z pysznym ciastem. To niepowtarzalna szansa żeby chwilę dłużej poprzebywać razem.

W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ pomocy  z odczytaniem próśb i podziękowań. Po zakończonym nabożeństwie ok. godz. 17.45. zapraszam dzieci przygotowujące się do I komunii Świętej na próbę przed tym wydarzeniem.

W  czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 16.30.

W piątek o godz. 16.40.  uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Zapraszamy także na  spotkanie formacyjne RAM.

W sobotę o godz. 10.30. spotkanie grupy dziecięcej w domu parafialnym.

Różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Marii Tabaka.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: BARBARY SOWA,  MONIIA BARNAT,  MARII KIWAŁA-BARNAT,  DOROTY PANEK,  ILONY LIBRANT,  JANINY HAŁADYJ,  PAULINY HAŁADYJ-PELC,  LARYSY DZIADOSZ-HAŁADYJ, MAGDALENY PRUS,  DOROTA PASIERB.  Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Za tydzień składka przeznaczona na ten cel.

Wyrażamy słowa wdzięczności za hojność Waszych serc i wrażliwość na potrzeby innych. Przed tygodniem na kosztowne leczenie Emilii zebraliśmy: 5720 zł., 200 dolarów oraz 5 funtów. Serdeczne Bóg Zapłać.

Chcemy prosić o jeszcze. Społeczność naszej szkoły za tydzień kwestować będzie na rzecz HOSPICJUM DZIECIĘCEGO W RZESZOWIE. Każdy ofiarodawca otrzyma piękny kwiat, który dzieci szkolne pielęgnują jako znak szczególnej wdzięczności. Odpowiedzmy na to zaproszenie do ofiarności na rzecz tych, którym niewiele szczęścia pozostało.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Intencje mszalne:

NIECH WAS PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE. „DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE!!!”