Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU – 10.03.2024R.

Serdecznie zapraszamy parafian na kawę lub herbatkę z pysznym ciastem po Mszy Świętej o godz. 9.00.11.00. To świetna okazja do budowania wspólnoty i bycia razem.

Po zakończonej Eucharystii zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „WZRASTANIE” oraz pomoc misjom.

Dzisiaj po południu o godz. 16.00. Gorzkie Żale a po ich zakończeniu Eucharystia. W tym roku kazania pasyjne głosi KS. ZBIGNIEW MACKIEWICZ – REKTOR KOŚCIOŁA W WOLI MAŁEJ. Ofiary składane podczas Gorzkich Żali zostaną przeznaczone na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego.

We wtorek o godz. 17.30. obowiązkowa zbiórka ministrantów w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi.

W środę o godz. 16.15. zapraszamy dzieci z Rodzicami i młodzież przygotowującą się do bierzmowania na drogę krzyżową prowadzoną przez uczniów naszej szkoły.  Po wieczornej Eucharystii NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.

W czwartek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w ciszy od 16.00. do 17.00. Po wieczornej liturgii spotkanie AKCJI KATOLICKIEJ.

W piątek o godz. 17.00. DROGA KRZYŻOWA prowadzona przez RAM a po niej Eucharystia. Modlitwy Bractwa Ratowania dusz przed wiecznym potępieniem o godz. 16.40. Po zakończonej liturgii spotkanie RAM.

W sobotę spotkanie grupy dziecięcej w budynku domu parafialnego o godz. 11.00. Tego też dnia rozpoczniemy NOWENNĘ W INTENCJI NASZEJ OJCZYZNY przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli oraz bł. ks. Jerzego Popiełuszki. To wspólna modlitwa w intencji poszanowania życia oraz pokój i zgodę w naszej Ojczyźnie.

W przyszłą niedzielę Różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI ANNY KULKA. Przez całą przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej kiermasz wielkanocny organizowany przez Radę Rodziców Przedszkola nr 1. Prosimy o wsparcie tej bardzo pięknej inicjatywy. Szczegóły na plakacie oraz stronie internetowej parafii.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę ……..zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: ANNY TOMASZEWSKIEJ, PAULINY LECH, WIESŁAWY STOPA, JOLANTY DRZAŁ, SYLWII URYNIAK, TERESY WOŚ, KAMILI ZAWADZKIEJ, DOROTY WALAT, WIKTORII JANKOWSKIEJ, ANNY KIWAŁA.  Dziękujemy za ofiary na remont budynku parafialnego. Za tydzień składka przeznaczona na ten cel. W mijającym tygodniu zakończyliśmy elewację zewnętrzną budynku parafialnego. Koszt inwestycji wyniósł 35000 zł. Serdeczne podziękowania dla ekipy PANA JANA BUSZTY za wykonanie elewacji, fachowość oraz wspaniałą atmosferę i przykład pracowitości. WIELKIE, BÓG ZAPŁAĆ całej wspólnocie parafialnej za ofiarność, w której nie ustawajcie.  

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

INTENCJE MSZALNE: