Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELI ZWYKŁEJ CIĄGU ROKU 2.07.06.2023R.

W tym tygodniu Msze święte rano o godz. 7.00. w poniedziałek i środę natomiast wieczorem we wtorek, czwartek, piątek i sobotę.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy o godz. 7.00.

W I czwartek okazja do skorzystania z sakramentu pokuty przed Mszą Świętą oraz podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 19.00. do godz. 21.00.

 W I piątek odwiedzimy chorych. Po południu okazja do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 18.00. O godz.  18.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Krystyny Mach. 

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz zakupione kwiaty BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Krystyny Panek,  Agnieszki Panek, Danuty Panek, Haliny Michno, Marty Michno, Katarzyny Bieleckiej, Haliny Rejman,  Ewy Majchrowicz, Zofii Kuźniar, Magdaleny Szpunar.  Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku.  

Są w życiu takie sytuacje gdzie cierpienie niezmiernie się potęguje. Nasz parafianin Dominik Skuba od dziecka cierpi a teraz w wieku 20 lat doszła do tego choroba nowotworowa, histiocytoza z komórek Langerhansa – nowotwór złośliwy, bardzo rzadkie schorzenie układu krwiotwórczego! Cała Polska pomaga w leczeniu, Niech i nasza wspólnota okaże solidarność i chęć samarytańskiej pomocy. W przyszłą niedzielę społeczność szkolna (uczniowie wraz z nauczycielami), kwestować będą na rzecz naszego kolegi. My otwórzmy serce i hojnie wesprzyjmy bardzo kosztowne  leczenie.

Informacja dla pielgrzymów do Medjugorie: Wyruszamy na pielgrzymkę w nocy z piątku na sobotę o godz. 2.00. Bądźmy odpowiednio wcześniej by na nikogo nie czekać.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych wyciszą nas i otworzą serce na działanie Boga.