Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedzieli zwykłej w ciągu roku – 7.07.2024r.

O godz. 18.00. wyruszamy na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Prosimy o dar modlitwy.

środę po Eucharystii godz. 19.00.  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ pomocy  z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy po zakończonej Eucharystii do godz. 20.30.

W piątek godz. 18.40. modlitwy Bractwa ratowania dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI URSZULI ŚWIDER.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła i piękne kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  MAŁGORZATY SKOCZYLAS, GABRIELI SKOCZYLAS,  BARBARY LĘCZNAR, URSZULI BOŻEK, JUSTYNY BOŻEK, LUCYNY BARTMAN, NATALII BARTMAN, PIOTRA LĘCZNARA, KATARZYNY CICHOŃ, GRAŻYNY WILCZAK. Dziękujemy także za ofiary składane na parafialne inwestycje.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. „Gość Niedzielny” oraz „Misyjne Drogi”. Zachęcam by  je nabywać i czytać.

21 września planujemy zorganizować jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Haucnowie/przedmieścia Bielsko- Białej oraz do Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt pielgrzymki to 170 zł. Zostało 5 wolnych miejsc. Za ławkami na stoliku plan pielgrzymki do Pragi w dniach od 25 do 27 października. Zapisy w zakrystii.

OGŁOSZENIA SPOŁECZNE:

Serdeczne zaproszenie dla wszystkich mieszkańców miejscowości i Gminy Czarna na wakacyjny międzygminny turniej piłkarski drużyn seniorskich którego organizatorem jest Pan Sławomir Wróbel oraz Zarząd Klubu piłkarskiego „Wisłok Czarna”

Turniej odbędzie się niedzielę 21.07.2024r. na stadionie piłkarskim

w Czarnej. Rozpoczęcie o godz. 10.00. W czasie turnieju bezpłatne atrakcje dla dzieci między innymi zjeżdżalnie, ściana wspinaczkowa oraz wata cukrowa. Więcej informacji na plakatach oraz na Facebooku.