Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedzieli zwykłej w ciągu roku – 15.07.2024r.

W poniedziałek, środę i piątek Msze rano, we wtorek, czwartek i sobotę wieczorem.

środę po Eucharystii godz. 7.00.  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ pomocy  z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy po zakończonej Eucharystii do godz. 20.30.

W piątek po rannej Eucharystii o godz. 7.00. modlitwy Bractwa ratowania dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Krzysztofa i tradycyjne już święcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na zakup pojazdów mechanicznych dla misjonarzy. Różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI Emilii Poźniak.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła i kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: ANNY RADOŃ, DANUTY KĘPA, STANISŁAWA WILKA, MARTY ZABŁOCKIEJ, ANNY BUCKIEJ, MARZENY ŚWIGOŃ, JANINY CYRNEK, DANUTY BARTMAN, BERNARDY LĘCZNAR, BARBARY GUZEK. Dziękujemy także za ofiary składane na parafialne inwestycje. Za tydzień składka przeznaczona na ten właśnie cel.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. „Gość Niedzielny” oraz „Misyjne Drogi”. Zachęcam by  je nabywać i czytać.

Ogłoszenie Sołtysa wsi Czarna:
Sołtys wsi Czarna zwołuje Zebranie Wiejskie, które odbędzie się 24 lipca 2024 roku (środa) o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury w Czarnej. Głównym punktem zebrania będzie wybór Rady Sołeckiej. Szczegółowe informacje będzie można znaleźć na plakatach na tablicach ogłoszeń.

OGŁOSZENIA SPOŁECZNE:

Serdeczne zaproszenie dla wszystkich mieszkańców miejscowości

i Gminy Czarna na wakacyjny międzygminny turniej piłkarski drużyn seniorskich którego organizatorem jest Pan Sławomir Wróbel oraz Zarząd Klubu piłkarskiego „Wisłok Czarna”

Turniej odbędzie się niedzielę 21.07.2024r. na stadionie piłkarskim

w Czarnej. Rozpoczęcie o godz. 10.00. W czasie turnieju bezpłatne atrakcje dla dzieci między innymi zjeżdżalnie, ściana wspinaczkowa oraz wata cukrowa. Więcej informacji na plakatach oraz na Facebooku.