Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 9.07.2023R.

Nasz parafianin Dominik Skuba od dziecka cierpi a teraz w wieku 20 lat doszła do tego choroba nowotworowa. Cała Polska pomaga w Jego  leczeniu, Niech i nasza wspólnota okaże solidarność i chęć samarytańskiej pomocy. Społeczność szkolna kwestuje dzisiaj na rzecz naszego kolegi. My jako wspólnota otwórzmy serce i hojnie wesprzyjmy bardzo kosztowne  leczenie Dominika i Jego walkę o życie.

W tym tygodniu Msze święte rano o godz. 7.00. w poniedziałek, środę i piątek  natomiast wieczorem we wtorek, czwartek i sobotę.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy o godz. 7.00.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 18.30.

 W piątek o godz.  18.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Anny Kulka

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz zakupione kwiaty BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: JUSTYNY ROGOWSKIEJ,  EWY TROJNAR,  AGNIESZKI GWIZDAK,  STANISŁAWY ZDEB,  WANDY MICHNO, JANINY GÓRAK,  ANNY CHMIEL,  ANETY JĘKOT,  ANETY REJMAN,  WŁADYSŁAWY BUDZYŃ. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Za tydzień składka na ten cel.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w odkrywaniu Boga oraz wakacyjnym wypoczynku.