Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 23.07.2023R.

Po każdej Mszy Świętej OBRZĘD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA POJAZDÓW MECHANICZNYCH ORAZ UŻYTKOWNIKÓW DRÓG. Ofiary składane podczas błogosławieństwa zostaną przeznaczone na pomoc dla misji w ramach AKCJI „MIVA POLSKA”. O czym słuchaliśmy w odczytanym dzisiaj liście.

W tym tygodniu Msze święte rano o godz. 7.00. w poniedziałek, środę i piątek  natomiast wieczorem o godz. 19.00. we wtorek, czwartek i sobotę.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy o godz. 7.00.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 18.00.

W piątek po Mszy Świętej o godz.  7.00.  uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI ANNY CHMIEL.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę ……… BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: MARIOLI DEC, . ANNY BERNAT, MAŁGORZATY KIWAŁA,  JANINY JANUSZ,   RENATY REJMAN,  BARBARY PAŁKA,  WIESŁAWA HODUR,  WIKTORII PANEK,  JADWIGI ŚWIĄTONIOWSKIEJ,  AGNIESZKI ŚWIĄTONIOWSKIEJ. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 3950 zł.

W związku z planowaną we wrześniu BEATYFIKACJĄ RODZINY ULMÓW   MARKOWEJ istnieje możliwość zapisania się i otrzymania biletów aby bezpośrednio uczestniczyć w tych wydarzeniach. ZAPISY W ZAKRYSTII DO KOŃCA LIPCA.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w odkrywaniu Boga, szczęśliwej podróży oraz wakacyjnym wypoczynku.