Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedzieli zwykłej w ciągu roku – 4.09.2022r.

  1. Dzisiejsza ofiara mszalna przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Serdeczne Bóg zapłać!!!
  2. W poniedziałek Msza Święta o godz. 18.00. Wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty.
  3. We wtorek, środę i czwartek Msze Święte o godz. 17.00. oraz 18.00. W środę po Mszy Św. o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.
  4. W piątek i sobotę przeżyjemy duchowe rekolekcyjne przygotowanie do odpustu parafialnego, który przeżywać będziemy w przyszły poniedziałek. W piątek i sobotę Msze Święte o godz. 8.00. oraz 18.00. z naukami rekolekcyjnymi. Słowo Boże podczas rekolekcji i odpustu wygłosi ks. Antoni Michno – misjonarz z Ekwadoru. Zachęcam do licznego udziału w tej wspólnej modlitwie.
  5. W piątek rozpoczyna swoją roczną formację Ruch Apostolstwa Młodzieży. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej o godz. 18.00 oraz spotkanie formacyjne po jej zakończeniu w domu parafialnym. Zapraszamy nowych członków.
  6. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Marii Stopyra.
  7. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz kwiaty. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem przed parafialnym odpustem zwyczajem lat ubiegłych zaopiekują się Róże Żywego Różańca.
  8. Słowa wdzięczności za ofiary celowe na remont budynku parafialnego. Zachęcam do hojności oraz ofiarności w realizacji tego przedsięwzięcia.
  9. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
  10. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu zmagania się o świętość.