Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 9.10.2022R.

 1. Dzisiaj przeżywamy kolejny Dzień Papieski i mamy okazję aby zbiórką do puszek wesprzeć zdolną lecz biedną młodzież w zdobyciu wykształcenia. Uczyńmy to z radością.
 2. O godz. 15.00. Nabożeństwo różańcowe a po nim Eucharystia.
 3. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. nabożeństwo różańcowe a po nim Eucharystia. Zapraszam do prowadzenia różańca.

– w poniedziałek uczniów klas VI

-we wtorek uczniów z klas V

– w środę ministrantów i lektorów

– w czwartek Członków Akcji Katolickiej

– w piątek Ruch Apostolstwa Młodzieży

– w sobotę Róże Żywego Różańca

 1. W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.
 2. W czwartek od godz. 16.00.okazja do  Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy. Po wieczornej liturgii spotkanie Akcji Katolickiej.
 3. W piątek Ruch Apostolstwa Młodzieży poprowadzi modlitwę różańcową i zaprasza na kolejne spotkanie formacyjne.
 4. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Anny Błażejowskiej.
 5. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz kwiaty. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Julity Weber, Katarzyny Rusinek, Darii Kulka, Edyty Walawender, Dawida Czado, Adama Pleśniaka, Pawła Jasiłka, Zdzisława Pelca, Marii Wiśniewskiej oraz Moniki Napieralskiej.
 6. Za tydzień składka przeznaczona na inwestycje parafialne. Dziękujemy także za ofiary celowe na remont budynku parafialnego. Przedstawiciele Rady duszpasterskiej w ostatni czwartek podliczyli ofiary składane w kopertach, które wyniosły 14950 zł. Serdeczne Bóg zapłać!!!
 7. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
 8. Pan Piotr Jakubowski, nasz parafialny fotograf, zachęca do nabywania zdjęć z wizyty ks. Biskupa i sakramentu bierzmowania którego udzielił młodzieży naszej parafii. Koszt zdjęć które znajdują się na stoliku za ławkami to 10 zł.
 9. Planujemy pielgrzymkę jednodniową 29.10. na św. Krzyż oraz do Kałkowa nazywanego często Małym Licheniem. Koszt pielgrzymki z obiadem w ciągu dnia to 100 zł. Zostało jeszcze 15 miejsc. Zapisy do 15 października.
 10. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu. Zabierzmy także ze sobą biblijne karteczki ze słowem życia.