Ogłoszenia duszpasterskie z VI Niedzieli w ciągu roku – 16 lutego 2014 r.

1. W dzisiejszą niedzielę składka przeznaczona na potrzeby parafialne.
  2. W tym tygodniu msze święte po południu o godz. 17.00. W piątek będzie również Msza Święta rano o godz. 7.00.
  3. We wtorek po mszy świętej spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych.
  4. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zaś po mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. We czwartek po mszy świętej spotkanie dla gimnazjalistów klasy trzeciej oraz ich Rodziców.
  6. W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku.
  7. Dziękujemy sprzątającym kościół za pracę i kwiaty. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się następujące Rodziny: Kot Stanisław, Pelc Krzysztof, Cisło Anna, Golenia Stanisław, Pasierb Irena, Kulka Adam, Pociask Sylwia, Bałtowska Zofia.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na posadzkę do kościoła. Bóg zapłać! Zachęcamy równocześnie do dalszych ofiar.
  9. W minionym tygodniu otrzymaliśmy rachunek za nowy ekran wyświetlający pieśni w naszym kościele. Całkowity koszt z montażem to suma 12800 złotych. Został on pokryty z następujących środków.: Pięć tysięcy złotych na ten cel ofiarował Pan Leszek Pelc z Czarnej, kolejne 5 tysięcy złotych to ofiara księży z racji tegorocznej kolędy, 2200 złotych to pieniądze z trzeciej niedzieli stycznia i reszta 600 złotych to ofiara bierzmowanych z 2013 roku. Czekamy na rachunek za nowe nagłośnienie kościoła.
  10. Jest nowa prasa na ten tydzień. Zachęcamy do zainteresowania i czytania prasy katolickiej. Przypominamy, ze od 15 lutego w naszych programach telewizyjnych możemy oglądać telewizję TRWAM.

INTENCJE MSZALNE – 17.02.2014 – 23.02.2014 r.

• Poniedziałek – godz. 17.00
    • + Jadwiga Gdańska z intencji Rodziny Daniel
    • + Alicja Lis od Rodziny Tabaka
  • Wtorek – godz. 17.00
    • + Stanisławę, Marię i Kaspra
    • Dziękczynna za łaski z prośba o dalszą opiekę dla Zofii.
  • Środa – godz. 17.00
    • + Alicja Lis od przyjaciół Piotra i Kasi