Chwileczkę...

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 21.05.2023R.

Dzisiaj o godz. 13.00. uczniowie klasy III przystąpią do I Komunii Świętej. Otoczmy ich naszą szczególną modlitwą.

O godz. 15.00. nabożeństwo majowe a po nim Eucharystia.

W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek Msza Święta wieczorem o godz. 19.00. i Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 21.00. zakończona Apelem Jasnogórskim. Zmiana godziny Mszy Świętej spowodowana jest pielgrzymką z dziećmi komunijnymi do Sandomierza.

W piątek o godz. 17.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

Za tydzień UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI ANNY BUCKIEJ.

Dziękujemy Rodzicom dzieci komunijnych za utrzymanie porządku w kościele oraz zakupione kwiaty.  BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Brygidy Kunysz,  Beaty Bieleckiej, Bożeny Bieleckiej,  Małgorzaty Skuba, Agnieszki Bytnar,  Agaty Kątnik,  Anny Mastyj,  Edyty Kostka,  Marii Ruszel oraz  Genowefy Rejman. Dziękujemy także za ofiary na remont parafialnego budynku składane szczególnie dzisiaj podczas składki inwestycyjnej. Jak zauważyliście dokonano w kościele renowacji dwóch kolejnych ławek. Jeszcze raz słowa wdzięczności dla wszystkich ofiarodawców.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w  tej niełatwej drodze do nieba. Zabierzcie ze sobą biblijne słowo życia.