Chwileczkę...

ZAPRASZAMY NA „GODZINĘ ŁASKI”.

Dar wspólnej modlitwy  w „Godzinie łaski”.

8.12.2023r., godz. od 12.00. do 13.00.

Godzina Łaski dla całego świata

8 grudnia 1947 roku, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia, Matka Boża objawiła się pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari, we Włoszech. Wówczas Najświętsza Panienka miała powiedzieć: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata”.

Maryja zapowiedziała, że „dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich”.

Dodatkowo Matka Boża wskazała, że „jeśli ktoś nie może w tej godzinie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”. „Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski” – zapowiedziała Maryja.

Matka Boża podkreśla, że w tym czasie, od godziny 12:00 do 13:00 Niebo pozostaje otwarte dla wszystkich, którzy będą modlić się za dusze zatwardziałe i o nawrócenie grzeszników. Pozostawia również obietnicę, że modlitwa ta pomoże wyprosić wszystkie potrzebne dla tej duszy łaski. Są również obietnice dla ciała. Maryja zapowiada uzdrowienia, dla tych którzy będą się wytrwale i gorliwie modlić.

Objawienia w Montichiari

„Montichiari” to po włosku „Jasna Góra”. Pierina Gilli miała objawienia od 1946 roku. Pierwsze z nich miało miejsce 24 listopada 1946 r. w szpitalu, w tej małej włoskiej wiosce. Wówczas pielęgniarka ujrzała płaczącą Madonnę, z trzema wbitymi w pierś mieczami. Maryja powiedziała do niej tylko trzy słowa: „Modlitwa. Ofiara. Pokuta”.

Podczas kolejnego z objawień, Matka Boża wyglądała zupełnie inaczej. Była uśmiechnięta. Ubrana była w jasną szatę, a zamiast trzech mieczy w ich miejscu były trzy róże: biała, czerwona i złota. Matka Boża przedstawiła się wówczas jako Róża Duchowa.

Najbardziej pamiętnym objawieniem było to z 8 grudnia 1947 roku. Matka Boża obiecała, że „każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę”.