Ogłoszenia duszpasterskie XI NIEDZIELI ZWYKŁEJ – 18.06.2023R

Od poniedziałku do czwartku okazja do skorzystania z sakramentu pokuty przed zakończeniem roku szkolnego i katechetycznego.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek dziękczynna Adoracja Najświętszego Sakramentu za cały rok nauki i formacji w grupach parafialnych. Tym razem Adoracja po zakończonej Mszy wieczornej do godz. 20.00.

W piątek o godz. 8.00. uroczysta Eucharystia na zakończenie roku szkolnego. O godz.  17.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Nieustannie zachęcamy aby nas było więcej. To wielka sprawa ratować dusze przed potępieniem na wieki.

Różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI MARII STOPYRA.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz złożoną ofiarę 400 zł.  BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Małgorzaty Skoczylas,  Barbary Lęcznar,  Urszuli Bożek,  Justyny Bożek,  Lucyny Bartman,  Natalii Bartman,  Zofii Lęcznar,  Anny Radoń,  Grażyny Wilczak,  Katarzyny Cichoń. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na remont parafialnego budynku.  Trwają prace remontowe a wymiana dachu jest już bliska. Następnym etapem stanie się wykonanie elewacji zewnętrznej i montaż instalacji grzewczej. To wszystko dokonuje się dzięki Waszej ofiarności za, którą serdecznie dziękujemy. Ojciec Tadeusz Pobiedziński dziękuje za życzliwe przyjęcie i hojną ofiarę misyjną 5400 zł.  

W sierpniową Uroczystość Wniebowzięcia NMP podziękujemy za tegoroczne plony podczas parafialnych dożynek. Zwracamy się z prośbą aby tegoroczny wieniec dożynkowy przygotowali i wykonali mieszkańcy numerów od 713 do 797(od Państwa Gunia do Państwa Pasierb).

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Przyjmijmy dar Bożego błogosławieństwa i zabierzmy ze sobą biblijne słowo życia.