Ogłoszenia duszpasterskie z V Niedzieli w ciągu roku – 8 lutego 2015 roku

 1. Dziś – piąta niedziela w ciągu roku. Dziś po mszy świętej popołudniowej spotkanie Rady Parafialnej.
 2. Przez cały tydzień msze święte po południu o godz. 18.00.
 3. We wtorek wspomnienie św. Scholastyki.
 4. W środę – wspomnienie Marii Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. U nas msza święta dla chorych i osób w podeszłym wieku połączona z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych będzie w czasie rekolekcji wielkopostnych. Przypominamy o Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i składanych prośbach i podziękowaniach.
 5. W sobotę – święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy. Przypomina nam ono obowiązek modlitwy za narody Europy, aby pozostały wierne swym chrześcijańskim korzeniom. Również w sobotę przypada wspomnienie św. Walentego, patrona osób chorych psychicznie i zakochanych. Starajmy się pamiętać o nich w modlitwie i codziennym postępowaniu nacechowanym życzliwością.
 6. Za tydzień – szósta niedziela w ciągu roku i rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu.
 7. Dziękujemy Rodzinom za zrobiony porządek w kościele i złożona ofiarę. Bóg zapłać! W tym tygodniu do tej pracy prosimy Rodziny: Lęcznar Krzysztof, Kiwała Stefan, Rajzer Mieczysław, Razjer Paweł, Panek Dariusz, Lęcznar Stanisław, Cisek Julian, Welc Piotr i Źrałka Piotr.
 8. Jest prasa katolicka na ten tydzień. Zachęcamy do czytania .

INTENCJE MSZALNE – 09.02.2015 – 15.02.2015 r.

 • Poniedziałek – + Zofia, Stanisław Lęcznar
 • Wtorek – + Bronisława Rejman od męża z dziećmi
 • Środa – + Tadeusz Napieralski od kolegów i koleżanek z pracy syna Michała
 • Czwartek – + Tadeusz Napieralski od kolegów i koleżanek z pracy syna Michała
 • Piątek – + Tadeusz Napieralski od kolegów i koleżanek z pracy syna Michała
 • Sobota – + Władysław, Maria Lęcznar
 • NIEDZIELA
  • Godz. 7.30 – W intencji Rodzin przyjmujących krzyż w minionym tygodniu
  • Godz. 10.30 – + Emil Bojda od Emilii
  • Godz. 15.00 – + Janina Skrobacz w 8 rocznicę śmierci od syna z Rodziną.

Zmarł Śp. Bolesław Styś. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu: „Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…”.